ARS díl druhý – divize 1 očkovaný, divize 2 prodělaná nemoc.

Verze pro tisk |

Už je to více než měsíc, co jsme si po dlouhé době mohli znovu hrát na autodromu v Sosnové při závodech Autodrom Rally Serie. I o druhém prosincovém víkendu to bude možné, ale kvůli přeplněným nemocnicím musíme dodržovat při akci opatření proti šíření této nemoci. Věřím, že všichni k tomu přistoupí zodpovědně a že budeme moci pokračovat i dalšími závody po novém roce.

Ten nadpis byla nadsázka, což občas v mém podání někdo těžko nese a občas nám někde nechtějí tiskové zprávy uveřejnit. Myslím, že zachovat si nadhled a humor je součástí pozitivní nálady, která je nám všem dnes potřeba více než kdy jindy. Tedy neplánujeme zavést po vzoru Autoklubu ČR v ARS divize, myslím, že kategorií máme dost o čemž svědčí fakt, že na konci závodu rozdáme 12 sad pohárů.

Po prvním závodě mám radost, že se úspěšně rozjíždí BabyCup – tedy pohár pro naši mládež, kterého se zúčastnilo při své premiéře hned 10 závodníků. Třeba se právě díky našim závodům podaří někomu z nich časem vystoupat do vyšších pater motorsportu a nás samozřejmě těší, že jsme tomu mohli být nápomocni. Naopak děvčat se zatím přihlásilo poskromnu, tak snad najdou odvahu i další a seriál bude více genderově vyvážený ????.

No, a protože se blíží konec roku a těm kdož byli hodní Ježíšek něco přinese, můžete třeba obdarovat svoji „drahou“ polovičku poukazem na start v některém závodě ARS v sezoně 2021/22. Anebo naopak jej můžete od partnerky dostat místo ponožek Vy. Pokud jsem vám vnuknul „dobrý nápad“, tak mi napište na email ppavlat@seznam.cz a já vám takový poukaz rád pošlu.


V Sosnové je již samozřejmostí při všech těchto závodech přítomnost záchranného systému, on-line výsledky včetně vyhlášení ihned po skončení poslední jízdy, občerstvení v restauraci, stejně jako traťoví komisaři podél trati upozorňující na možná nebezpečí.

 

Více informací včetně přihlášek, propozic, výsledků a akreditačního formuláře najdete na www.autoklubbohemiasport.cz a zajímavosti na facebooku www.facebook.com/autodromrallyserie

alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru