Karatistky Znamenáčková a Šinerová mají bronz ze Slovenska

37th GRAND PRIX SLOVAKIA 2017 přivítala reprezentanty v národním tenisovém centru v Bratislavě. Na turnaji se prezentovalo 1469 závodníků ze 154 klubů a 21 evropských a světových zemí.

V sobotu 25. 3. 2017 se v prostorné hale odehráli boje v silně obsazených kategoriích dorostenců, juniorů, U21 a seniorů. Zastoupení měl i karate klub SPORT RELAX v Barboře Znamenáčkové a Adéle Šinerové, které startovaly za národní tým v individuálních kategoriích.

Barbora Znamenáčková se ve své kategorii juniorek neztratila a o jeden praporek ji utekl zápas o třetí místo s Chorvatkou. Nakonec v obsazeném poli 28 závodnic si odváží ze Slovenska pěkné 7. místo. Adéla bohužel po prvním kole byla vyřazena závodnicí z Běloruska, která před semifinále byla také vyřazena. "Byl jsem rád, že děvčata startovala, jelikož týden před akcí měly zdravotní potíže," řekl po závodech trenér SPORT RELAX Pavel Znamenáček.

"Medailově úspěšný byl náš kata tým SPORT RELAX ve složení Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová a hostující Nikola Jůzová, které si na tatamivybojovaly bronz. Je to parádní úspěch a jsme velmi spokojeni," dodal Pavel Znamenáček.