Karate SPORT RELAX uspěl na "Bohemce"

Šinerová Adéla startovala za národní tým! Dne 14. října se KARATE SPORT RELAX rozjel do tří měst v České republice, aby mohl prezentovat své umění na soutěžích. Po Kadani a Trutnovu náš tým vycestoval do Ústí nad Labem, kde jsme startovali na silně obsazené mezinárodní scéně.

Naši závodníci se skvěle prezentovali a odvezli jsme si 5 cenných kovů. Naší nejúspěšnější závodnicí je Adéla Šinerová, která startovala v kata dorostenky a v poli závodnic neměla přemožitelku. Reprezentantka Šinerová je v této kategorii nominována na mistrovství světa do Španělska - Tenerife, na které se odlétá v pondělí 23.10. a Adéla bude startovat ve středu. Budeme držet palce, jelikož je první z Českolipska, která startuje na MSWKF.

Další úspěšnou závodnicí v Master byla Božena Pavlasová, která obsadila skvělé 2. místo. Božena patří na této soutěži mezi tradiční medailistky. Barbora Znamenáčková se postavila na tatami juniorek a obsadila 3. místo. V konkurenci žen bodovala 5. místem. Další stupně vítězů si vybojoval Jan Klimeš v kumite mužů nad 80 kg. V týmových kategoriích jsme obsadili 2. Místo ve složení David Minárik, Sodkherlen Ulziiorshikh a Jakub Vavřinčik.