Jak se hrálo o víkendu?

Verze pro tisk |

Podívejte se v našem přehledu, jak se vedlo českolipským týmům o uplynulém víkendu.

1. florbalová liga žen
FBC Česká Lípa - Florbalová akademie MB 6:10 (2:3, 0:5, 4:2)
SK Bivojky Litvínov - FBC Česká Lípa 7:9 (4:3, 0:5, 3:1)

Českolipské florbalistky nebyly v prvním zápase favoritem, mohly jenom překvapit. Nestalo se tak. Na všech šesti gólech domácích se podílely jen tři (!) hráčky. Kateřina Boleslavová (1 + 3), Lenka Ševčíková (3 + 0) a Martina Gembecová (2 + 1). Druhý soupeř už měl být hratelnější a také to tak bylo. Českolipské hráčky tak mohly slavit čtvrté vítězství v letošní sezoně. Opět to byly Kateřina Boleslavová, Lenka Ševčíková a Martina Gembecová, kdo nejvíce bodoval.

2. florbalová liga juniorek
FBC Šluknovsko Česká Lípa - BK Real Roudnice n. Labem 5:3
FBC Liberec - FBC Šluknovsko Česká Lípa 11:3

Důležitého vítězství dosáhly mladé florbalistky. Utekly na šest bodů od posledního místa, na kterém je právě Roudnice. Bodově se dařilo Lence Ševčíkové (3 góly), Anetě Šmejcové (2 branky) a Sabině Krákorové (dvě přihrávky). Posledně jmenovaná se dvěma kanadskými body (1 + 1) zapsala do statistik i v dalším zápase, to však ani zdaleka nepomohlo k bodům.

Regionální florbalová liga mužů
USK Slavia Liberec - FBC Bestie Česká Lípa B 4:10
FBC Bestie Česká Lípa B - FLORBAL Jablonec 11:11

Mužské "béčko" FBC si o víkendu skvěle zastřílelo. I když dát 11 branek a nevyhrát, to se jen tak nevidí... To však nic nemění na tom, že muži B si letos vedou skvěle, jsou druzí a to ještě mají na rozdíl od vedoucího týmu zápas k dobru.

Liberecká florbalová liga mužů
FBK LADEO Gladiators Česká Lípa - Florbal Liberec 2:3
FBC Bílí bagři Liberec D - FBK LADEO Gladiators Česká Lípa 10:6

Tato sezona se pro druhý českolipský florbalový tým zatím nevyvíjí moc dobře. Sice teď potrápili Florbal Liberec, který je v tabulce druhý, ale žádné body jim to nepřineslo, a tak jsou poslední... 

Nahoru