Farmářské trhy v České Lípě nabídnou zásobu zeleniny

Verze pro tisk |

Kedlubny, ředkvičky, květáky, saláty, kopr a další první zeleninu nabídnou pěstitelé Novák, Krejza, oliva, Hájek a další na svých stáncích. První letošní jahody!

Rozšíří se i nabídka čerstvě řezaných květin za super ceny. Největší výběr v regionu veškeré sadby zeleniny, květin, bylinek, apod. najdete u nás na Škroupově náměstí. Od několika farmářů, za jejich ceny a s odbornou radou.

Zahradnictví pana Váni rozkvete nepřeberným sortimentem okrasných a ovocných keřů, bylin trvalek, sukulentů, ovocných stromků, atd. Zpestřením trhu bude nabídka domácích velmi chutných marmelád, sirupů, šťáv nebo dřevěných výrobků od vařeček přes prkénka až po hračky.

Na trhu najdete kvalitní uzeniny pouze z masa, chutné čerstvé pečivo, kozí a kravské sýry v bio kvalitě, selské výrobky z kravského mléka, kvalitní med, medové perníčky, koření, ovocné a zeleninové šťávy, praženou kávu z Křižan, regionální řemeslné výrobky a další.

Těšíme se na Vás na největším farmářském trhu v Libereckém kraji, ve čtvrtek 24.5.2018 od 8:00 do 13:00 na Škroupově náměstí v České Lípě. 

Nahoru