Českolipská nemocnice přidá 10% zaměstnancům

Verze pro tisk |

Management Nemocnice s poliklinikou v České Lípě přistoupí k 10% zvýšení mezd zaměstnanců, a to s platností od 1. července 2018. Zvýšení se týká tarifních mezd zdravotnických nelékařů a dělnických pracovníků. Tento krok učinilo vedení nemocnice i přesto, že úhradová vyhláška pro nemocnici nevytváří dostatečný prostor pro navýšení tarifních mezd.

„Protože si myslíme, že odvádíte velmi dobrou práci ve své kvalifikaci i praxi, chceme tímto krokem ocenit vaši náročnou práci, ale také určitým způsobem stabilizovat personál celé nemocnice,“ řekl na dnešním setkání generální ředitel českolipské nemocnice Ing. Pavel Marek s tím, že kvalitní a spokojený personál je tou největší přednostní každé nemocnice.

Nemocnice od letošního roku nabízí také nové zaměstnanecké benefity. K původním, jako například týdnu dovolené navíc, výhodnému závodnímu stravování, výrazné podpoře vzdělávání a prohlubování kvalifikace, v letošním roce nemocnice navíc nabízí příspěvek na penzijní připojištění, 10% sleva v lékárně a Centru zdraví nebo karty na volnočasové aktivity zaměstnanců.
 

Nahoru

Komentáře

Re: Českolipská nemocnice přidá 10% zaměstnancům

Zaměstnanci jsou jistě zapotřebí a je chvályhodné je dobře zaplatit. Budu rád, můžete-li někdo panu řediteli sdělit, že i pacienti jsou pro jeho nemocnici potřební. Proto by měli mít určité pohodlí a mít možnost se v čekárnách posadit. Dnes jsem viděl posedávat důchodce na topení, na oknech a důchodkyně (množné číslo, tj. několik) o holích celou dobu stát v čekárnách. Styděl jsem se...

Nahoru