Nevíte, co se Silvestrem? Zajděte do divadla!

Verze pro tisk |

Stalo se v České Lípě již po několik let milou tradicí, že místní ochotníci z Divadelního klubu Jirásek pořádají v Jiráskově divadle silvestrovské představení pro ty, kteří nechtějí silvestrovskou noc prožít u televize a chlebíčků, ale chtějí se hodně zasmát a půlnoc oslavit tak, jak chtějí. Nejinak tomu bude i letos. Na silvestra tak můžete vyrazit na bláznivou shakespearovu komedii v úpravě českolipského režiséra Václava Klapky Sen v noci svatojánské. 

Představení začíná v 18:30, vstupenky za 150 Kč jsou dostupné online nebo v pokladně přímo v den konání akce v divadle hodinu před představením. A na co se mohou diváci těšit? Na hru plnou bláznivých situací, skečů a rychlého tempa, která nedá divákovi vydechnout. V průběhu hry se seznámíte se dvěma mladými dvojicemi, které hledají lásku. Jenže se do jejich příběhu zamotá i lesní víla a pán lesa se svým nahlouplým a líným sluhou Pukem. Navíc, v lese v tu čarovnou svatojánskou noc nacvičují divadlo čtyři řemeslníci, co mají dohromady rozumu jako má houpací kůň a stačí jedna kouzelná bylina a zašmodrchaný příběh plný omylů a zvratů je na světě. 

Představení patřilo na přelomu tisíciletí ke kultovním představením Divadelního klubu Jirásek, proto jej českolipští ochotníci obnovili, a to téměř v původním obsazení. 

Sen v noci svatojánské/silvestrovské, 31.12.2019, 18:30, Jiráskovo divadlo Česká Lípa, vstupné 150 Kč

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru