Divadelní tipy říjen

Verze pro tisk |

Manželství v kostce
Představení, které je skvělou příležitostí pro komediální talent dvou skvělých herců Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila, vypráví o věčném souboji mužů a žen. V jejich případě dosti extrémním, jelikož se po celý život snaží jeden druhému zakroutit krkem.
8. 10., Městské divadlo Nový Bor

Pohádky z košíku
Divadlo SemTamFór přiváží antiiluzivní ztvárnění tří pohádek Šíleně smutná princezna, Strašidýlko Emílek a Čert a Káča. Děti se vydají do nitra pohádek, ve kterých pomohou uzdravit smutnou princeznu, přemoct nelítostnou Paní Hvozdů, projdou peklem a zažijí další zábavná dobrodružství.
13. 10., Městské divadlo Nový Bor

Strašidla na zámku
Zažijte v Horní Libchavě prohlídky zámku s Bílou paní, vychutnejte si divadelní pohádku a nebo ochutnejte Čím dál strašidelnější prohlídky sklepení, při nichž se bude v odpoledních hodinách strašit jen zlehka a postupně se dospěje až k prohlídkám, ze kterých budou mít i rodiče noční můry.
13., 20. a 27. 10., Zámek Horní Libchava

Víš přece, že neslyším, když teče voda
Tři divadelní povídky v jednom pásmu, směšné, ale i lidské, odkrývající kouzlo zcela obyčejných situací. Agenturní představení s Petrem Nárožným, Václavem Vydrou či Naďou Konvalinkovou a bujarým humorem.
16. 10., Městské divadlo Nový Bor

Návštěvní den u Miloslava Šimka
Zábavný pořad ve stylu legendárních „návštěvních dnů“ Šimka a Grossmanna, v němž se představí řada bývalých spolupracovníků Miloslava Šimka v čele s Luďkem Sobotou či Jiřím Krampolem, kteří připomenou nejznámější scénky, povídky a písničky.
19. 10., Kulturní dům Ralsko, Mimoň

Na kouzelném paloučku nejen s Jů a Hele
Unikátní loutkoherecká revue s úžasnými efekty, komickými dialogy, písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Skupina Loudadlo spolupracuje už léta se Studiem Kamarád, funguje na principu černého divadla a udivuje ve svých revuích zejména loutkami v nadživotních velikostech.
21. 10., Kulturní dům Ralsko, Mimoň

Nahoru