Den dobrovolných hasičů v Brništi

Verze pro tisk |

Obec Brniště, Sbor dobrovolných hasičů Brniště a Podralský nadační fond ZOD zvou všechny příznivce a obdivovatele hasičského umění na Den dobrovolných hasičů, který se bude konat dne 13. 8. 2016 od 14:00 v areálu Lesní zátiší v Brništi.

Každá obec potřebuje své hasiče, kteří bdí nad tím, aby oheň zůstal pouze dobrým sluhou. Den dobrovolných hasičů v Brništi nabízí možnost poznat práci hasiče zblízka. Přímo v areálu Lesního Zátiší představí svou práci několik sborů dobrovolných hasičů z Českolipska. Nechybět budou veselé hry pro děti i rodiče, tvořivé dílny, různorodá hasičská technika k nahlédnutí.

Během odpoledne uvidíte ukázky zásahů jednotek dobrovolných hasičů, při kterých se Vám představí SDH Jablonné v Podještědí při hašení automobilu, SDH Stráž pod Ralskem během dětského požárního útoku. 

Zájemci si budou moci z blízka prohlédnout hasičskou techniku HZS Libereckého kraje Česká Lípa a navštívit tvořivé dílničky Ekocentra Brniště, vyzkoušet si pokusy a soutěže v hasičském duchu.

V rámci doprovodného programu se pak můžete těšit na módní přehlídku nových i starých hasičských uniforem. V roli modelek a modelů se představí dobrovolníci z „Modelingové agentury Sběrný dvůr Velký Grunov“. Pro děti bude připraveno interaktivní maňáskové divadlo s pohádkou „Koblížek na cestách“ z repertoáru Štěpánčina divadélka. 

Celý den Vás bude provázet živá hudba, kterou zajistí kapely Jitro, Guitar Tlupa, Country Gang a na závěr večera By the Way. Nechybět bude dobré občerstvení pro celou rodinu v podobě krůtích specialit a zeleniny na grilu a pivovar Klášter.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bohatý program pro celou rodinu:

14,00 Zahájení, úvodní slovo
14,15 Kapela Jitro
14,30 Dětský požární útok SDH Stráž p. R.
14,45 Kapela Jitro
15,30 Koblížek na cestách – Štěpánčino divadélko
16,00 Hasičská zkouška – soutěž pro tatínky s dětmi
16,20 Hašení automobilu SDH Jablonné v P.
16,45 Guitar Tlupa
17,45 Módní přehlídka hasičských uniforem
18,00 Country Gang
20,00 By the Way

Po celý den bude zajištěno

Ukázka aut a techniky HZS Libereckého kraje Česká Lípa
Tvořivé dílničky, pokusy a soutěže pro děti Ekocentrum Brniště

Bohaté občerstvení

Krůtí maso na grilu a občerstvení pro celou rodinu
Pivovar Klášter

 

Neváhejte a přijďte s námi strávit pohodové odpoledne plné zábavy pro celou rodinu!

Za pořadatele se na Vás těší tým PNF ZOD 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru