Jaro začíná na Škroupově náměstí ve čtvrtek 17. března

Verze pro tisk |

První letošní trh nabídne zavedené výrobce, pěstitele i prodejce, ale i nové tváře.

Těšit se na Vás budou Mléko z farmy a jejich čerstvé dobroty z kravského mléka, kvalitní a chutné uzenářské výrobky z řeznictví Mareš, zabijačkové speciality přímo od výrobce Jiřího Hlinky, který nabídne i hotová jídla, paštiky či škvarkové sádlo ve sklenicích bez konzervantů. Doporučujeme výborné jitrnice, včetně "kroupáků" a tlačenku.

Nebude chybět kvalitní český med a další produkty z něho od manželů Nebeských, a to včetně ručně zdobených perníčků s velikonočními motivy.

Velikonoční motivy se objeví i v nabídce stánku s regionálními výrobky paní Josefky, i na stánku s vkusnými přírodními aranžemi.

Na trhu bude možné nakoupit sladká jablka i hrušky ze Soběnic, v případě
příznivého počasí i brambory a další zeleninu.

První sadbu bylinek, okrasné keře a další své výpěstky nabídne zahradnictví pana Váni, sukulenty, trvalky a další své výpěstky též zahradnictví ze Žandova (pokud nebude mrznout).

První sadbu zeleniny a některých květin za bezkonkurenční ceny nabídne za dobrého počasí pěstitel pan Oliva.

Trh dále nabídne čerstvé pečivo, výrobky z rakytníku, praženou kávu ze soukromé pražírny, koření a další tradiční sortiment. Jako novinku a tak trochu jako hosta nabídneme Abrahámův farmářský sýr - 23 druhů z holandské goudy.

Trhy poběží již každý čtvrtek a nabídka stánků se bude postupně rozšiřovat dle počasí.

Těšíme se na vás ve čtvrtek 17. 3. od 8 do 13 hodin. 

Nahoru